TC13004 TOMAC Tārua Taputapu Tāwhai Hauāhi 4-Tārua me te Kōpae Pūkoro Rere
- He kāpae hāngī hau mō te whakatuwhera me te uru mai
- e whā ngā rākau mō te whakamārama i ngā taputapu
- He wāhi ki te tāwhai mō ngā taputapu e whakamahinga ana i te wāhanga
- I hanga mai i te hīhī pāpā kōwhai
- Ngā kātā e hāere paku māmā, ā, he pākihi i ngā kātā
- He mahinga iti mō te whakamāhi i te whare mahi
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | \ |
| Ngā Āhua o te Tātai Owha | 76.8*41*10.4cm |
| Ngā Āhua o te Tātai Wāhi Rākau | 76.8*41*8cm |
| Ngā Āhua o ngā Tātai Iti E Rua | 38*33.7*5.8cm |
| te Āhua o tēnei rūma | 68.1*38*7.8cm |
| te Āhua o tēnei rūma | 68.1*38*10.9cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Te tapa: 0.8mm Te Tāwhai: 1.5mm |
| Te Whānanga o te Tātai i te Tāwhai | 40kg |
| Te kaha o te rūma tāwhai ki te whakamātau i ngā mea | 15kg |
| Te Whānanga o te Tātai Owha | 30kg |
| Te Rahi o te Kāster |
5"*1.25" 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 85*49.5*50.5cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 41.0kg / 45.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | 112 kōpae |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | \ |
| MOQ | 112 kōpae |
| Wā tuku | 75 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI