TC1293 TOMAC Tārua Taputapu Tāwhai Hauāhi 3-Whārangi
- Hāngā kaha (1.2mm ngā whārangi me te tārua)
- Te whānui o te wāhi hāngā mō ngā taputapu pūmau
- ngā kākāriki tāwhai hauāhi 4-inihi me ngā pākihi
- Te hanga pūmau mō te whakamāhi i ngā mahi tāwhai hauāhi
- He pai rawa atu mō ngā mahi āwhina i ngā waka me ngā taputapu
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 73.3*46*81.7cm (ki te kātī) |
| Ngā āhua o ngā rākau o roto | 73*45.6*5.7cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Te tapa: 0.8mm Te whare: 1.2mm |
| Te uara o te wāhi e taea ana te whakamātautau | 90kg |
| Te uara o te katoa e taea ana te whakamātautau | \ |
| Te Rahi o te Kāster | 4" |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 78.5*51.5*21.5cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 16.5kg / 18.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | \ |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 816 kōpae |
| MOQ | 816 kōpae |
| Wā tuku | 75 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI