TC12703 TOMAC Tārua Tāwhai Māmā i te Whare Wāhi – Tārua Taputapu 3 Tārua
- ēnei āku toru rākau kōpū mō te whakamātautau kōrero
- Te pae nui i te rākau o raro mō ngā taputapu
- Te hanga hāngā kaha o te hinu
- Te whakamātautau hāngā kaha mō ngā utu nui
- Te wāhanga whakamārama o te nekehanga me ngā kātā e tāwhai ana
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 67.8*45.9*90.8 cm (me ngā kākāriki) |
| Ngā āhua o te tātai | 67.5*45.6*8.9 cm |
| Te āhua o te rūma tāwhai | 56.9*40*7.5 cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Rūma tāwhai: 0.8 mm Tārua: 1.5 mm |
| Te kaha o te tātai ki te whakamātau i ngā mea | 90kg |
| Te kaha o te rūma tāwhai ki te whakamātau i ngā mea | 35kg |
| Te Rahi o te Kāster | 4" |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 73*51.5*48cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 30.7kg / 33.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | \ |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 690 kātene |
| MOQ | 690 kātene |
| Wā tuku | 75 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI