TC1203 TOMAC Tārua Tāwhai Māmā 3-Rākau Whakamātautau Taputapu
- Te rahi iti, he pai rawa mo ngā wāhi iti
- I hanga mai i te hīhī pāpā kōwhai
- te whakamahinga o te rorohiko e toru ngā rārangi, kāore he kōpae
- Ngā kātā e hāere paku māmā, ā, he pākihi i ngā kātā
- He pai mo ngā taputapu māmā me ngā mahi ā-rā
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 51*26*50cm (i te rākau hāngai 58cm) |
| Ngā āhua o ngā rākau o roto | 51*25cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Papa: 0.6mm Kōrero: 0.7mm |
| Te uara o te wāhi e taea ana te whakamātautau | 20kg |
| Te uara o te katoa e taea ana te whakamātautau | 80kg |
| Te Rahi o te Kāster | 3" |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, 2 tāwhai |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 53*27*17cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 6.5kg / 7.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | 380 kōpae |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 950 kōpae |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 45 rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI