TC119285E-2 TOMAC 16V Li-ion Kore hōrī 3/8" Te Ringa Roa o te Ratchet Wrench 85Nm Te whakamātautau a CE
- te tōrō 85Nm e whakamārama ana i ngā whakauru pūmau kia taea ai ngā mahi motuhake me ngā mahi whakamātua.
- He roa te rākau kia wātea ai te whakamātau i ngā wāhi pūmau, pūpū, me ngā wāhi iti.
- te pūhanga 3/8" me te hāere 0–250rpm hei whakamārama i te whakauru māmā, kia taea ai te whakamātua.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC119285E-2 |
| Hua | te Wrench Ratchet Tāwhai Kāore i te Pūhanga (3/8" Te Ringa Roa) 16V 85 NM o te Lithium-Ion |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 450W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0–250RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 85 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 3/8" |
| Pīkau Taurite | M5-M12 |
| Pīkau Ngakau Mana | M5-M10 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.6kg / 2.7kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 46*45*37 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 26kg / 27kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI