TC119285B-2 TOMAC 16V Li-ion Kāore he rākau 3/8" Pātai Māmā Ratchet Wrench 85Nm Kua whakamātautia e CE
- te torque o te 85Nm hei whakamāhua mo ngā mahi whakamātua mō ngā wāhanga motukā me ngā mahi whakamātua.
- Te āhua o te ringaringa poto hei whakamāhua mo ngā wāhi iti o te rorohiko o te motukā me ngā wāhi iti o te mahi.
- te tere o te 0–250rpm hei whakamāhua me te hāngā o te 3/8" hei whakamāhua mo ngā hāngā.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC119285B-2 |
| Hua | 16V 85 NM TE WHAKAMĀHI I TE RATCHET WRENCH HE LITHIUM-ION, HE BRUSHLESS (3/8" TE WHAKAMĀHI PIHIA MAI) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 450W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0–250RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 85 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 3/8" |
| Pīkau Taurite | M5-M12 |
| Pīkau Ngakau Mana | M5-M10 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 1.1kg / 1.3kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 46*45*37 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 12kg / 14kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI