TC117252A TOMAC 20V Kōwhiringa Ākau Mātātoko Kāore i te Huri, Kōwhiringa Tāwhai Tahi, 140mm 52mm 1080W 6800rpm CE
- Te whakamārama i tēnei ringa: te tinana iti o te 1.6kg hei whakamārama i ngā wehe i runga, i ngā wāhi iti.
- Te wehe tere, te pai o te whakamārama: te hāngā o te 6800 rpm me te rākau wehe 140mm me te whānui o te wehe i te 52mm.
- Te kaha mātua 1080W kore pūrere + te roa o te whakamārama: te whakamārama pai ki ngā pūhanga 2x4.0Ah me te kaha o te whakamārama 2A.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC117252A |
| Hua | tārai Tāwhai Tahi, Kāore he Pūkoro, Lithium-Ion 20V |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 1080W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 6800RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Wāhi whiu | \ |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Te Hōhonu Whakamātua o te Tāwhai | 52 mm |
| Te rahi o te whāriki kōwhaiwhai | 140 mm |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 4.7kg / 4.9kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 4PCS |
| Rahi pēke | 50×41×35 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 18kg / 19kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI