TC117224A TOMAC 20V Kāore i te whakamāhi i te rākau 24mm Rotary Hammer 2.3J 750W Kāore i te whakamāhi i te rākau Hammer Drill CE
- te hiko o ngā tāhuhu 2.3J: te whakamāhi kaha ki te whakamāhi i te kōncrete, hāere atu ki te Φ24mm me ngā ipm 0–4800.
- Kāore i te whakamāhi i te rākau + te hiko o te 750W: te whakamāhi pūmau o te hiko me te roa ake o te wā o te whakamāhi.
- Kua oti te kit kāore i te whakamāhi i te rākau: ngā pīhanga 2x4.0Ah, te whakamāhi i te hiko 2A, te whakamāhi pūmau 2.24kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC117224A |
| Hua | tāwhai Hurihuri Ā-Hāngā, Ā-Mātua, Ā-Rorohiko, 24mm |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 750w |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0–1550 RPM |
| Uara Whakamahere | 0–4800 IPM |
| Wāhi whiu | 2.3 Joule |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Te rahi matamata whakamahana | 24 mm |
| Te Pātai o te Whakamāhi | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 4.7kg / 4.9kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 50×41×35 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 28kg / 29kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI