TC117222B TOMAC 16V Li-ion Kākāriki Kākāriki Hāngā Tāwhai 0-3000bpm, Te Rōrahi o te Hāngā 22mm, Whakamātautaua e CE
- Te hiko brushless 450W e whakamārama ana i te whakamātau kaha me te roa o te wā o te taputapu.
- 0–3000bpm me te whakamātau 22mm hei whakamārama i te whakamātau kaha o te rakau me te parahi.
- He māmā te 1.3kg hei whakamārama i te whakamātau māmā i te ringa kotahi me ngā mahi i runga.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC117222B |
| Hua | tārai Hāngā Tātai Mātātoko Kōrero 16V |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 450W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Te Tere o ngā Hāngā i te Rāhui Kāore he Tātai | 0–3000 BPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | \ |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Te Haere ā-Pūkoro | 22 mm |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 1.7kg / 1.8kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 54*44*25 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 17kg / 18kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI