TC115260A TOMAC 20V Kāore i te whakamāhi i te rākau Tāwhiri Āwhina 60Nm 1/4" Hex 2-Huinga 580W CE Kua whakamānaitia
- ko te toa whakamātua o te 60Nm me te rākau kore rākau me te 580W te whakamātua o te hiko hei whakamātua i te whakamātua kaha.
- ko te 1/4" (6.35mm) he tapawhā hāngā hei whakamātautau mō ngā panonikanga pūmau o ngā kōpae me ngā whakamātautau pūmau.
- Te āhua āhua e rua: 0–550/0–2000rpm hei whakamārama tāwhai, me te whakamārama tāwhai tere.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC115260A |
| Hua |
20V 60 NM LITHIUM-ION BRUSHLESS DRILL SCREWDRIVER |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 580W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-550/0-2000RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 60 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/4" |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 1.7kg / 1.8kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 53*40*25 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 17kg / 18kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI