TC1152230C TOMAC 20V Kāore he Whātata 230Nm 1/4"+1/2" Heksi Kākāriki Tāwhai Kōrero Tāwhai Kōrero Ā-taumata CE
- He whakauru āhua e rua, he rākau anō (1/4" + 1/2" hex): e taea ngā taputapu āwhina 6.35mm (1/4") me ngā 12.7mm (1/2") hei whakamāhinga i ngā mahi maha.
- He kaha me te whai hua: te tau o te mātua o te 230N·m, te mōtāhi kāore i te pūpahi, tāwhai ana i te 320W hei whakamāhinga tere, pūmau.
- He pai ake te whakamārama me te titiro: te mārama kāore i te whakaahua, tāwhai ana i ngā āhua e whā (0–3500/3000/2200/1200 rpm) me te IPM e tātari ana hei whakamāhinga o te whakamārama.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1152230C |
| Hua |
20V 230 NM LITHIUM-ION KĀORE HE HŌIHO TĀWHAI ĀHUA MAHA (KĀHORE HE WHAKAMĀRAMA) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 320W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900IPM |
| Tōnui whakamahana | 230 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/4" |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.4kg / 2.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 44*29*50 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 24kg / 25kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI