TC1152230A TOMAC 20V Kākāriki Tāwhai Kōrero 230Nm 1/4" Heksi 4-haerenga 320W CE
- He tōrō o te 230Nm hei whakamāhinga tino pūmau.
- he whakamāhinga āhua e whā: 0–3500/3000/2200/1200rpm, me te 0–3900/3500/2500/1200ipm.
- ko te 1/4" (6.35mm) he tapawhā hāngā hei whakamātautau mō ngā panonikanga pūmau o ngā kōpae me ngā whakamātautau pūmau.
- ingoa o te hua i te wāhitau (he iti ake i ngā 100 taki)
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1152230A |
| Hua |
20V 230 NM LITHIUM-ION HE TĀWHIRI PŪKAHA MĀTUA |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 320W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900IPM |
| Tōnui whakamahana | 230 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/4" |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.4kg / 2.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 44*29*50 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 24kg / 25kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI