TC1152180C TOMAC 16V, Ko te Tāwhiri Kāore i te Whakamāhi i te Rākau, Ko te Tāwhiri Āwhina Tāwhiri Tāwhiri 180Nm, 1/4" Hex & 1/2", Ko te Mārama Kāore he Whakamāhi, Ko te Whakamāhi i te Ture CE
- He whakamātautau maha: he 1/4" hex me te 1/2" drive mō ngā pītā me ngā kōpae.
- Ko te mārama kore-pākanga e whakamāhinga ana i te whakaahua i ngā kōnera pākanga me ngā wāhi iti.
- he kaha hāngā 180Nm me ngā hāngā e āhua e whā, ā, ka taea te 3200rpm me ngā pākanga e 3800ipm hei whakamārama.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1152180C |
| Hua |
16V 180 NM LITHIUM-ION HE KĀKĀRIKI WHAKAMĀTAUTAU MANGA-ĀHUA (TE ĀHUA KĀORE HE WHAKAMĀTAUTAU) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 220W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800IPM |
| Tōnui whakamahana | 180 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/4"+1/2" |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.1kg / 2.2kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 54.5*49*39.5 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 20.4kg / 21.4kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI