TC114260E TOMAC 20V Māori, Tāwhiri Ākau Tāwhiri Ākau 13mm, Tāwhiri Ākau Tāwhiri Ākau Tāwhiri Ākau 60Nm, 580W CE (Tauira Hou)
- Ko te tau hou o te drill brushless he 60Nm te torque, ā, he 580W te whakamātautau o te whakamātautau.
- Ko ngā huinga ā-haora e rua: 0–550 / 0–2000 rpm hei whakamātautau mō ngā mahi whakauru pūmau me ngā mahi whakauru tere.
- ko te 13mm auto-lock metal chuck he whakamātautau kaha mō te whakamātautau, ā, he māmā ngā panonitia o ngā pātai.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC114260E |
| Hua |
20V 60 NM LITHIUM-ION KĀORE I TE WHAKAMĀHI I TE RĀKAU, DRILL ELECTRIC (13 MM) TĒNEI TE TAU HOU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 580W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-550/0-2000RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 60 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi |
13mm Te Whakamātatau o te Ratchet Iron Clamp |
| Rahi Poutoko Puta | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.5kg / 2.6kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 50*44*32 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 25kg / 26kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI