TC114260A TOMAC 20V Li-ion Kāore i te whakamāhi i te rākau, 10mm, Tāwhai Hāngā Iriiri, Tāwhai Hāngā Kāore i te Rōhutu, 60Nm, āpihi kua whakamānaitia e CE
- ko te mana ora o te 60Nm te whakamārama i ngā mahi tāwhai me ngā mahi tāwhai i te wāhi.
- Ko te pūnaha haerenga āhua rua: 0–550 / 0–1800rpm mō te whakamārama me te whakamāhinga.
- Ko te tāwhai iti o te 0.92kg te whakamāhinga i te whakamāhinga i ngā mahi ki runga.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC114260A |
| Hua |
20V 60 NM LITHIUM-ION Ko te Tāwhai Āwhina (BRUSHLESS) me te Tāwhai Pākete (10 MM) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 550W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-550/0-1800RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 60 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi |
10mm Te karu tāngata roa |
| Rahi Poutoko Puta | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.5kg / 2.6kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 10PCS |
| Rahi pēke | 50*44*32 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 25kg / 26kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI