TC1142160A TOMAC 20V Kāore i te whakamāhi i te rākau 13mm Tāwhiri Āwhina 160Nm 3-Huinga 790W CE (Tau Hou)
- Ko te tau hou e tuku ana i te toa whakamātua o te 160Nm me te rākau kore rākau me te 790W te whakamātua o te hiko.
- te whakamātua 3-huinga 0–650/0–2000/0–2500rpm mō ngā whakamātatanga āhua.
- ko te 13mm o te kōhao kōpae kōpae kōpae kōpae hei whakamātua i te whakamātua kaha, me ngā panonitanga taputapu.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1142160A |
| Hua |
20V 160 NM LITHIUM-ION TĀWHAI PĀKIHI KĀORE I TE HURI (13 MM), MŌHINI HŌU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 790W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-650/0-2000/0-2500RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 160 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi |
13mm Te Whakamātatau o te Ratchet Iron Clamp |
| Rahi Poutoko Puta | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 4.3kg / 4.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 4PCS |
| Rahi pēke | 43*34*31 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 17kg / 18kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI