TC1142100A TOMAC 20V Kāore he Pūkoro, Ko te Mōhini Hāngā I Tēnei Wā 13mm, Ko te Kōwhiringa Tāwhai Aunoa, Ko te Mōhini Hāngā I Tēnei Wā 100Nm, 620W, Ko te Whakamāngai o te CE, Ko te Mōhini Hou
- Ko te tau hou nei e tuku ana i te 100Nm o te toa whakamātua mō ngā mahi whakauru pū, me ngā mahi whakauru.
- ko te 13mm o te kōhao kōpae kōpae kōpae kōpae hei whakamātua i ngā taputapu, me ngā panonitanga taputapu.
- ngā pūhiko 2×4.0Ah me te 620W te whakamātua o te hiko hei whakamātua i te wā roa, me te hiko kaha.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1142100A |
| Hua |
20V 100 NM LITHIUM-ION KĀORE I TE WHAKAMĀHI I TE RĀKAU, DRILL ELECTRIC (13 MM) TĒNEI TE TAU HOU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 620W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-550/0-2000RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | 100 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi |
13mm Te Whakamātatau o te Ratchet Iron Clamp |
| Rahi Poutoko Puta | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 3.7kg / 3.9kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 49*45*30 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 22kg / 23kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI