TC1132125B TOMAC 20V 1600W Kōwhiringa Ākau Mātātoko Kāore i te Huri 125mm M14 3-Haerenga CE
- te hikoiteite o te 1600W kāore he pūpahi: te wehe tere, me ngā whakamātao kaha mātua, me te whakamāhi ake i te hikoiteite.
- te whakamārama i ngā hāngā e toru: 9000/6500/3500 rpm mō te wehe, te whakamārama, me ngā mahi mō te whakamārama i te whāriki.
- te whāriki 125mm M14: he whānui ngā whāriki e whai ana; kei roto ngā pūhanga 2x9.0Ah me te kaha o te whakamārama 2A.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1132125B |
| Hua | kōwhakamātua Ākiri Tāwhai Kaha 20V, Tāwhai Kaha 1600W, Kōwhakamātua Ākiri Tāwhai Kaha |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 1600W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 3500/6500/9000RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | \ |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Te Rōrahi o te Pātaka Ākina | 125 mm |
| Te Pātai o te Whakamāhi | \ |
| Tāwhai o te kōwhakamātua | M14 |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.7kg / 2.9kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 49*38*27 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 16kg / 17kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI