TC1132125A TOMAC 20V 900W Kōwhiringa Ākau Mātātoko Kāore i te Huri 125mm M14 3-Haerenga CE
- te hikoiteite o te 900W kāore he pūpahi: te whakamāhi kaha mō te wehe, te whakamātao, me te whakamāhi ake i te whakamāhi o te hikoiteite, me te roa ake o te wāhanga o te hikoiteite.
- te rere o ngā huinga e toru: 9000/6500/3500 rpm mō te wehe i te metāl, te whakamātao, me te whakamāhi i te mata.
- te whakamāhi tātai o te 125mm M14: te whakamāhi whānui o ngā pākete; kei roto ngā pākete āwhina e rua 4.0Ah me ngā kōhanga whakamātao 2A.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1132125A |
| Hua | 20V LITHIUM-ION 900W KĀORE HE RĀKAU KŌPŪ TĀNGATA WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 900W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 3500/6500/9000RPM |
| Uara Whakamahere | \ |
| Tōnui whakamahana | \ |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Te Rōrahi o te Pātaka Ākina | 125 mm |
| Te Pātai o te Whakamāhi | \ |
| Tāwhai o te kōwhakamātua | M14 |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 4kg / 4.2kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 52*36*36 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 24kg / 25kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI