TC1122900A TOMAC 20V 900N·m Kāore he rākau 1/2" Āwhina Tāwhai CE Whakamātautau
- te tau o te torque o te 900N·m: Ko te hāngai kaha hei whakamātua i ngā pīni tāwhai me ngā mahi whakauru hāngai.
- te rārangi o ngā āhua hāere e toru: 0–2850/2450/2000 rpm me ngā ipm o te 0–3000/2800/2100 hei whakamātau i te whakamātautau pai ake.
- Ko te brushless + te 1/2" te whakamātautau: Ko te motor brushless he mātua, ko te whakamātautau tapawhā o te 12.7 mm (1/2").
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1122900A |
| Hua |
20V 900 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 500W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-2000/0-2450/0-2850RPM |
| Uara Whakamahere | 0-2100/0-2800/0-3100IPM |
| Tōnui whakamahana | 900 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/2" |
| Pīkau Taurite | M10–M22 |
| Pīkau Ngakau Mana | M8-M16 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 6.3kg / 6.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 4PCS |
| Rahi pēke | 52*34*31 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 25kg / 26kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI