TC1122650A TOMAC 20V 650N·m Kāore he rākau kōpū, he whakamātautau 1/2" ā-tāwhai, te tāwhai o te Tiriti o Waitangi
- te tau o te torque o te 650N·m hei whakamātau i ngā mahi whakamātua me ngā mahi whakauru kia tere.
- te rārangi o ngā āhua hāere e toru: 0–2900/2300/1850 rpm hei whakamātau i te whakamātautau pai ake.
- ko te 1/2" te whakamātautau e tautū ana i ngā pīni M10–M22; ko ngā pīni āwhina e rua o te 4.0Ah kei roto.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1122650A |
| Hua |
20V 650 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 450W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1850/0-2300/0-2900RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1900/0-2200/0-3200IPM |
| Tōnui whakamahana | 650 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/2" |
| Pīkau Taurite | M10–M22 |
| Pīkau Ngakau Mana | M8-M16 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 3.8kg / 4kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 47*30*31 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 23kg / 24kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI