TC1122500A TOMAC 20V 500N·m Kāore he rākau 1/2" Ākihanga Tāwhai CE
- te tōrere o te 500N·m hei whakamāhua i ngā mahi pūmau, me te whakamāhua kia wātea.
- te rere o ngā hāngā e toru: 0–2650/2320/1900 rpm hei whakamāhua i te whāinga.
- te rere o te 1⁄2" hei whakamāhua i ngā pīni M10–M22; te whakamāhua kia iti te pākenga.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1122500A |
| Hua |
20V 500 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 420W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1900/0-2320/0-2650RPM |
| Uara Whakamahere | 0-2320/0-2980/0-3500IPM |
| Tōnui whakamahana | 500 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/2" |
| Pīkau Taurite | M10–M22 |
| Pīkau Ngakau Mana | M8-M16 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 3.7kg / 3.9kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 50*37*32 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 22kg / 23kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI