TC11222100A TOMAC 20V 2100N·m Kāore he pūhiko 3/4" Tāwhai Whakamātau Āwhina CE
- te tau whakamātua o te 2100N·m: Te kaha tino hei whakamāhi i ngā pīni o ngā rākau waka me ngā pīni pūmau.
- te whakamārama i ngā hāngā e toru: 0–1800/1400/1100 rpm me ngā hāngā e toru o ngā ipm: 0–2300/1850/1150 mō te whakamārama i ngā hua.
- te pūhanga 3/4" (19 mm): E whakamāhi ana i ngā pīni M14–M36 āhua tāwhai, me ngā pīni M12–M27 kaha tonu; he hanga kaha.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC11222100A |
| Hua |
20V 2100 NM TĀNGATA-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 700w |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0–1100 / 0–1400 / 0–1800 RPM |
| Uara Whakamahere | 0–1150 / 0–1850 / 0–2300 IPM |
| Tōnui whakamahana | 2100 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 3/4" |
| Pīkau Taurite | M14–M36 |
| Pīkau Ngakau Mana | M12–M27 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 8kg / 8.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 2pcs |
| Rahi pēke | 47*36*31 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 16kg / 17kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI