TC1122180C TOMAC 16V Li-ion Kāore he rākau 1/2" Tāwhai Whakamātautau 180Nm Te Whakamātautau Kāore he Whātata CE Kua whakamānaitia
- He rorohiko ā-tāwhai hei whakamāhi mō ngā mahi maha; he rākau anō hei whakamāhi mō ngā mahi maha.
- He mārama kāore i te whakamātautau hei whakapakari i te tirohanga i ngā wāhi pango o ngā rākau motā, me ngā wāhi iti.
- he kaha hāngā 180Nm me ngā hāngā e āhua e whā, ā, ka taea te 3200rpm me ngā pākanga e 3800ipm hei whakamārama.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC1122180C |
| Hua |
16V 180 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE KŌWHIRINGA, WĀHANGA WHAKAMĀTAU MĀTUA (DUAL-PURPOSE, SHADOWLESS LIGHT) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 220W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800IPM |
| Tōnui whakamahana | 180 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/2" |
| Pīkau Taurite | M8-M16 |
| Pīkau Ngakau Mana | M8-M12 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.4kg / 2.6kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 5PCS |
| Rahi pēke | 52*36*31 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 12kg / 13kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI