TC11221600A TOMAC 20V 1600N·m Kāore he pūhiko 3/4" Tāwhai Whakamātau Āwhina CE
- te tau whakamātua o te 1600N·m: I hanga hei whakamāhi i ngā pīni o ngā waka, o ngā tāwhai, me ngā taputapu pūmau.
- te rere o te 3-haerenga: 0–1800/1100/900 rpm me te 0–2200/1900/1450 ipm hei whakamārama i te hua.
- ko te kōhao 3/4" (19 mm): E whakamāhi ana i ngā pīni tāwhai M12–M30 me ngā pīni tāwhai teitei M10–M24; te whakamārama tino pai.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC11221600A |
| Hua |
20V 1600 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 550W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-900/0-1100/0-1800RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1450/0-1900/0-2200IPM |
| Tōnui whakamahana | 1600 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 3/4" |
| Pīkau Taurite | M12-M30 |
| Pīkau Ngakau Mana | M10-M24 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 7kg / 7.5kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 2pcs |
| Rahi pēke | 42*33*28 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 14kg / 15kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI