TC11221100A TOMAC 20V 1100N·m Kāore he rākau 1/2" Āwhina Tāwhai CE Whakamātautau
- te tau whakamātua o te 1100N·m: I hanga hei whakamāhi i ngā whakamāhi me ngā whakamāhi pūmau.
- te rere o te 3-haerenga: 0–2300/1850/1350 rpm me te 0–2900/1900/1450 ipm hei whakamārama ake i te rere.
- Ko te kōhao mātātoko + te 1/2" kōhao: Ko te kōhao tapawhā 12.7 mm (1/2"), e tautokina ana i ngā pīni M12–M24.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC11221100A |
| Hua |
20V 1100 NM LITHIUM-ION KĀORE HE RĀKAU, KĀORE HE HŌIHO, TĀWHAI WHAKAMĀTAUTAU |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Pūkaha matua | 510W |
| te whakamārama o ngā hāngā e rua | \ |
| Kaihanga Kiritaki | 0-1350/0-1850/0-2300RPM |
| Uara Whakamahere | 0-1450/0-1900/0-2900IPM |
| Tōnui whakamahana | 1100 Nm |
| Tōrque Whakapēhi Matua | \ |
| Tipe o te kaiwhakapuare / Rahi | \ |
| Rahi Poutoko Puta | 1/2" |
| Pīkau Taurite | M12-M24 |
| Pīkau Ngakau Mana | M10-M18 |
| Mīhini o ngā mīhini | \ |
| Ngā taonga | \ |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 5.8kg / 6kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 2pcs |
| Rahi pēke | 42*33*28 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 11kg / 12kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |
| Tiwhikete | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI