TC01220179 TOMAC 20V 9.0Ah Pūhanga Li-ion
- Te rōrahi nui: 9.0Ah hei whakamātautau mō te wā roa ake o te whakamāhi.
- Te rere pūmau: te rere o te hiko 10C hei whakamātautau mō ngā whakamāhi pūmau.
- Te hanga tūturu: 20.8V, ngā pūkoro 18650, 0.98 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220179 |
| Hua | pūhanga Litium 20V 9.0AH |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20.8V |
| Whakamutu whakapae | 10C |
| Whakarite kākano | 18650 |
| Te rahi o te hiko | 9AH |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.98kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15*16*10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 7kg / 8kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI