TC01220176 TOMAC 20V 2.0Ah Pūhanga Li-ion
- Te rōrahi iti: 2.0Ah hei whakamātautau mō ngā whakamāhi iti, ā, mō ngā wā katoa.
- Te rere pūmau: te rere o te hiko 10C hei whakamātautau mō te hiko pūmau i raro i te whakamāhi.
- Te hanga kounga: 20.8V, ngā pūkoro 18650, anō he 0.37 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220176 |
| Hua | pūhanga Litium 20V 2.0AH |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20.8V |
| Whakamutu whakapae | 10C |
| Whakarite kākano | 18650 |
| Te rahi o te hiko | 2AH |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.37kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15*16*10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 6kg / 7kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI