TC01220175 TOMAC 20V Whakamātua Tūtira (2.0A Whakamātua)
- Te whakamāwhāri tere: Te whakamāwhāri 20.8V/4.0A me ngā tikanga whakamāwhāri CC/CV hei whakamāhua i ngā whakamāwhāri.
- He wāhanga Āwherika: Te whakamāwhāri 200–240Vac, 50/60Hz me te pāpātanga Āwherika.
- Mātua me te whakamāmā i te whakamāhi: te kōrero hiko 1.5 m VDE2×0.5 me te whakamāhinga iti o te 0.3 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220175 |
| Hua | 20V Whakamātautau Mātua Āwhina (4.0A Tāwhai) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Whakaputa | 200V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Whakaputu | 20.8V/4.0A |
| Ngā taonga |
te kōwhiri hiko 1.5-mita / VDE 2 * 0.5 Te pākete āwhina o Tāwhina Tahi |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.3kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15×13×10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 4.5kg / 5.5kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI