TC01220174 TOMAC 20V Whakamātua Tūtira (2.0A Whakamātua)
- Te rōpū whakauru o Tāwhai Āwherika: 200–240Vac, 50/60Hz mō ngā hiko Āwherika.
- Te whakamāhinga pūmau: 20.8V/2.0A me te whakamāhinga āhua tāwhai (CC/CV).
- Te whakamāhinga māmā mo te kaiwhakamāhi: te pāpā o Tāwhai Āwherika, te kōrero hiko 1.5 m VDE2×0.5, te whakamāhinga iti o te 0.3 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220174 |
| Hua | kāpae Hiko Lithium 20V (2.0A Whakamāngai) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 20V |
| Whakaputa | 200V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Whakaputu | 20.8V/2.0A |
| Ngā taonga |
te kōwhiri hiko 1.5-mita / VDE 2 * 0.5 Te pākete āwhina o Tāwhina Tahi |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.3kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15×13×10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 4.5kg / 5.5kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI