TC01220173 TOMAC 16V 2.0AH Tūtira Lithium
- Te hukapapa pūmau: te pūkoro bateri Li-ion 16.8V mō ngā taputapu rānei ngā rākau kore aho.
- Te whakamāhinga pūmau: te tau o te whakamāhinga 10C mō ngā tāpiri pūmau.
- Te whakamāhinga iti: ngā pūkoro 18650, te kapae 2.0Ah, te whakamāhinga iti o te 0.23 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220173 |
| Hua | pūhanga Litium 16V 2.0AH |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 16.8V |
| Whakamutu whakapae | 10C |
| Whakarite kākano | 18650 |
| Te rahi o te hiko | 2AH |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.23kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15×13×10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 4kg / 5kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI