TC01220171 TOMAC Te Rākau Lithium 12V, 2.0AH
- Te whakamahi pūmau: te rōpū pākete pā o Li-ion 12.6V mō ngā taputapu/tāonga kore aho.
- Te whakamāhinga pūmau: te tau o te whakamāhinga 10C mō ngā tāpiri pūmau.
- Te hanganga iti: ngā pā 18650, te kapae 2.0Ah, te taumaha iti 0.18 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220171 |
| Hua | pūhanga Litium 12V 2.0AH |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 12.6V |
| Whakamutu whakapae | 10C |
| Whakarite kākano | 18650 |
| Te rahi o te hiko | 2AH |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.18kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15×10×10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 3kg / 4kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI