TC01220170 TOMAC Te Kākāhi o te Rākau Lithium 12V (Te Whakamahi i te 2.0A)
- Te whakauru pūmau o te hukapapa: 110–240Vac, 50/60Hz mō te whakamāhi i te ao katoa.
- Te whakauru pūmau: 12.6V/2.0A me te whakauru āhua pūmau + te whakauru āhua pūmau (CC/CV).
- Te whakamāhinga whai hua: te takotoranga kotahi mō te whakamāhinga, te pāpā o Tāwhai Āwherika, te kōrero hiko 1.5 m VDE2×0.5, te whakamāhinga iti o te 0.18 kg.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC01220170 |
| Hua | te Kākāhi 12V mō ngā Pīhanga Litium (Te Whakamātautau 2.0A) |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Tāngata Huipū | 12V |
| Whakaputa | 110V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Whakaputu | 12.6V/2.0A |
| Ngā taonga |
te kōwhiri hiko 1.5-mita / VDE 2 * 0.5 Tāwhai whakamātua kotahi / tāwhai Pākehā |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 0.18kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 15×10×10 cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 3kg / 4kg |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 60 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI