רמקול נייד בלווטות TC40B TOMAC, 40 וואט RMS, עם תכונת TWS, כניסות AUX/USB/AC והגברת בס (CE)
- הספק שיא של 80 וואט / 40 וואט RMS עם הגברת בס לצלילים חזקים בטווח הנמוך.
- צמד TWS ושני מצבים של אקוולאייזר לסביבות האזנה מגוונות.
- עיצוב עמיד לאתר בנייה עם כניסות AUX/USB/AC ויציאת USB של 5V/2.1A.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC40B |
| מוצר | רמקול בלווטוס לאתרי עבודה |
| ספק כוח | ללא חוט |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| יציאת פורט USB | 5V / 2.1A |
| מתח כניסה | 110–240V |
| כוח שיא | 80W |
| העוצמה המşıיימת | 40W (20 וואט × 2 ) |
| ממשק | AUX / USB / AC |
| הספק בלוטות'וס | 5–30 מטרים |
| מגוונים | 2 רמקולים מלאים טווח בקוטר 3 אינץ' |
| מצבים לשידור | כניסת AUX/USB/Bluetooth |
| פונקציית חיבור | זוגות TWS |
| שני מצבים של שיווי משקל אקוסטי (EQ) | שעות עבודה / שעות פנאי |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.8 ק"ג / 3.2 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 55×37×45 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 16.8 ק"ג / 19 ק"ג |
| MOQ | 1000 יח' |
| זמן מסירה | 50 ימים |
| 20GP | 2040 יחידות |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI