TC119285A-2 TOMAC 16V לי-יון חסר فرشות מברג רצ'ט 1/4" ידית קצרה, 85 נמ, מאושר על ידי CE
- מומנט מקסימלי של 85 ניוטון-מטר להסרה ולחיזוק מהירים במרחבים צרים.
- מהירות יציבה של 0–250 סיבובים לדקה לעבודות חיזוק מבוקרות.
- פלט של 1/4 אינץ' (6.35 מ"מ) מתאים לברגים מסוג M5–M12; ידית קצרה לאפשרות גישה צפופה.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC119285A-2 |
| מוצר | מברג רצ'ט חסר פرشות לי-יון 16V, 85 נמ (ידית קצרה 1/4") |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 16V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 450 וואט |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–250 סיבובים לדקה |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | 85 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| בולטים סטנדרטיים | M5-M12 |
| ברגים חזקים | M5–M10 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 1.1 ק"ג / 1.3 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 46×45×37 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 12 ק"ג / 14 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI