TC117252A TOMAC 20V מסור עגול ידני ללא פرشות, קוטר 140 מ"מ, עומק חיתוך 52 מ"מ, 1080W, 6800 סל"ד, תקן CE
- שליטה קומפקטית באצבע אחת: גוף קל במשקל 1.6 ק"ג לקלות יותר בעת חיתוך בגובה ובמרחבים צרים.
- חיתוך מהיר וنظيف: מהירות של 6800 סל"ד עם תריס של 140 מ"מ ועומק חיתוך עד 52 מ"מ.
- כוח ללא פחמים של 1080 וואט + משך פעולה ארוך: יעילות גבוהה עם 2 סוללות של 4.0 אה ומטען של 2 אמפר.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC117252A |
| מוצר | מסור יד אחד חסר فחשת, לייתיום-יון, 20 וולט |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 1080W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 6800DPM |
| שיעור השפעה | \ |
| אנרגיה אנרגיה של השפעה | \ |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| עומק חיתוך מקסימלי | 52 מ"מ |
| קוטר לוח חיתוך | 140 מ"מ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 4.7 ק"ג / 4.9 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 4⚗ |
| גודל אריזת | 50*41*35 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 18 ק"ג / 19 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI