מקש חורק ללא فرشات TOMAC 20V מודל TC117224A, קוטר 24 מ"מ, אנרגיית הפעלה 2.3 ג'ול, הספק נומינלי 750 וואט, מקש חורק אלחוטי עם אישור CE
- אנרגיה של מכה 2.3 ג'ול: קידוח עוצמתי בבטון עד לקוטר Φ24 מ"מ עם 0–4800 מכות לדקה.
- מנוע ללא פرشות + הספק יציאה של 750 וואט: העברת כוח יעילה ותקופת חיים ארוכה יותר.
- ערכת אלחוטית מוכנה לשימוש: 2 סוללות של 4.0 א"ש, מטען בזרם 2 א"מ, משקל מאוזן של 2.24 ק"ג.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC117224A |
| מוצר | מקדחה חשמלית סיבובית ללא فرشות, ליתיום-יון, 20 וולט – קוטר מקסימלי 24 מ"מ |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 750W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1550 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–4800 מכות לדקה |
| אנרגיה אנרגיה של השפעה | 2.3 ג'ול |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| הכישור החיתוך המרבי | 24 מ"מ |
| עומק חיתוך | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 4.7 ק"ג / 4.9 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 50*41*35 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 28 ק"ג / 29 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI