TC115260B TOMAC מקדחה חסרת פرشות 20V עם צ'אק, 60 ניוטון-מטר, גבעול שестиוני 1/4", שתי מהירויות, 580W, מאושרת תקן CE
- מנוע חסר فرشות מספק מומנט של 60 ניוטון-מטר עם פלט מרבי של עד 580 וואט.
- ציר יציאה שестиוני בקוטר 1/4 אינץ' (6.35 מ"מ) לשינוי מהיר של החרטומים וחיבור חזק.
- בקרת מהירות כפולה: 0–550/0–2000 סל"ד לנהיגה מבוקרת ולחישוף יעיל.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC115260B |
| מוצר |
20V, 60 ניומטר, סוללת ליתיום-יון מקלחת חשמלית ללא פחמן עם מחזיק |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 580W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–550 / 0–2000 סל"ד |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | 60 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 1.7 ק"ג / 1.8 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 53×40×25 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 17 ק"ג / 18 ק"ג |
| כמות מינימלית להזמנה | 500pcs |
| זמן משלוח | 60 ימים |
| תעודה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI