מקדחה-ברגית חשמלית ללא פرشות של TOMAC, מודל TC115260A, 20 וולט, מומנט מקסימלי 60 ניוטון-מטר, חיבור שестиוני 1/4 אינץ' , שתי מהירויות, הספק נומינלי 580 וואט, מאושרת לפי תקן CE
- מומנט של 60 ניוטון-מטר עם מנוע ללא فرشות ופלט מקסימלי של 580 וואט לביצוע חזק.
- ציר שестиוני בקוטר 1/4 אינץ' (6.35 מ"מ) לשינוי מהיר של החרטומים ולנעילת אמינה.
- שתי מהירויות: 0–550/0–2000 סל"ד לקביעת מדויקת ומהירה ולנקוב מהיר.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC115260A |
| מוצר |
20V, 60 ניומטר, סוללת ליתיום-יון מקדחה-מברגה ללא פחמים |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 580W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–550 / 0–2000 סל"ד |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | 60 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 1.7 ק"ג / 1.8 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 53×40×25 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 17 ק"ג / 18 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI