TC1152230C TOMAC 20V עם אור חסר צללים, 230 ניוטון-מטר, מסורב סיבוב רב-תפקודי ללא פטיש, 1/4"+1/2" שестиוני CE
- פלט כפול, כלים אחד (1/4 אינץ' + 1/2 אינץ' שестиוני): מתאים לתוספות בקוטר 6.35 מ"מ (1/4 אינץ') ו-12.7 מ"מ (1/2 אינץ') ליישומים רחבים יותר.
- עוצמתי ויעיל: מומנט מקסימלי של 230 ניוטון-מטר, מנוע חסר فرشות, הספק עד 320 וואט לנהיגה מהירה ויציבה.
- שליטה טובה יותר ונראות משופרת: אור ללא צללים, ארבעה מהירויות (0–3500/3000/2200/1200 סיבובים לדקה) ומערכת IPM מתאימה לדיוק.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1152230C |
| מוצר |
20V, 230 ניוטון-מטר, ליתיום-יון מברגה רב-תפקודית חסרת פחמן (עם אורות חסרות צללים) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 320W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1200 / 0–2200 / 0–3000 / 0–3500 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1200 / 0–2500 / 0–3500 / 0–3900 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 230 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.4 ק"ג / 2.5 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 44×29×50 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 24 ק"ג / 25 ק"ג |
| כמות מינימלית להזמנה | 500pcs |
| זמן משלוח | 60 ימים |
| תעודה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI