TC1152230B TOMAC 20V מברשת ללא فرشות עם אור חסר צללים, 230 ניוטון-מטר, מסורב סיבוב 1/4" CE
- מומנט מרבי של 230 ניוטון-מטר למשימות צירוף קשות.
- אור ללא צללים משפר את הנראות באיזורים צרים וחושכים.
- מנוע חסר פرشות מספק זמן פעולה ארוך יותר ותחזוקה נמוכה יותר.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1152230B |
| מוצר |
20V, 230 ניוטון-מטר, ליתיום-יון מברג חשמלי ללא فرشות (עם תאורה ללא צללים) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 320W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1200 / 0–2200 / 0–3000 / 0–3500 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1200 / 0–2500 / 0–3500 / 0–3900 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 230 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.4 ק"ג / 2.5 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 4⚗ |
| גודל אריזת | 68×47×36 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 18.5 ק"ג / 19.5 ק"ג |
| כמות מינימלית להזמנה | 500pcs |
| זמן משלוח | 60 ימים |
| תעודה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI