TC1152230A TOMAC מסמרנית חסרת פرشות 20V עם השפעה, 230 ניוטון-מטר, גבעול שестиוני 1/4", ארבע מהירויות, 320W, מאושרת תקן CE
- מומנט מרבי של עד 230 ניוטון-מטר למשימות צירוף עתירות.
- בקרת מהירות ארבע-הילוכים: 0–3500/3000/2200/1200 סל"ד עם 0–3900/3500/2500/1200 פעולות לדקה (ipm).
- ציר שестиוני בקוטר 1/4 אינץ' (6.35 מ"מ) לשינוי מהיר של החרטומים ולנעילת אמינה.
- שם המוצר באתר (פחות מ-100 תווים)
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1152230A |
| מוצר |
20V, 230 ניוטון-מטר, ליתיום-יון סיבית ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 320W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1200 / 0–2200 / 0–3000 / 0–3500 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1200 / 0–2500 / 0–3500 / 0–3900 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 230 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.4 ק"ג / 2.5 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 44×29×50 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 24 ק"ג / 25 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI