TC1152180C TOMAC 16V מסר רב-תפקודי חסר פرشות, 180 ניוטון-מטר, כף שестונית 1/4 אינץ' ו-1/2 אינץ', אור ללא צללים, מאושר על ידי CE
- פלט רב-תפקודי: ריבוע 1/4 אינץ' ומנוע 1/2 אינץ' למטבעות ולכוסות.
- אור ללא צללים משפר את הנראות בפינות חשוכות ובמרחבים צרים.
- מומנט של 180 ניומטר עם ארבע מהירויות עד 3200 סל"ד ו-3800 פעימות לדקה לצורך בקרה מלאה.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1152180C |
| מוצר |
16 וולט, 180 ניוטון-מטר, לי-אינון מסרגת פועלת בדחס ללא חוט, בלתי מוסברת, רב-תפקודית (אור ללא צללים) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 16V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 220W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 מכות לדקה (IPM) |
| トルק מקסימלי | 180 נ"מ |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/4"+1/2" |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.1 ק"ג / 2.2 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 54.5×49×39.5 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 20.4 ק"ג / 21.4 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI