TC114260A TOMAC 20V לי-אינון חסר חוט, מנוע חסר فرشות, מקדחה-מברגה עם מחזיק פלסטי בקוטר 10 מ"מ, מומנט מרבי 60 ניוטון-מטר, מאושרת תקן CE
- מומנט של 60 ניוטון-מטר מתמודד בקלות עם משימות קידוח והנעה.
- תיבת הילוכים בשתי מהירויות: 0–550 / 0–1800 סיבובים לדקה לבקרה וביעילות.
- גוף קל במשקל 0.92 ק"ג מפחית עייפות במהלך עבודה מעל הראש.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC114260A |
| מוצר |
20V, 60 ניומטר, סוללת ליתיום-יון מקדחה חשמלית ללא פرشות עם מחזיק פלסטי (קוטר 10 מ"מ) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 550W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–550/0–1800 סיבובים לדקה |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | 60 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' |
10 מ"מ מחזק פלסטי ארוך |
| גודל ציר הפלט | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.5 ק"ג / 2.6 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 10יח' |
| גודל אריזת | 50×44×32 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 25 ק"ג / 26 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI