TC1142100A TOMAC, קדח חשמלי חסר חוט, ללא פטישים, 20 וולט, 13 מ"מ, מחזיק אוטומטי, מומנט של 100 ניוטון-מטר, הספק 620 וואט, מאושר על ידי CE, דגם חדש
- הַדּוּגְמָה הַחֲדָשָׁה מַעֲלָה טוֹרְקוּס גָּבוֹהַּ שֶׁל 100 נ"מ לְחִפּוּר וְהַנְחָיַת מַחֲצִיבִים בְּמִשִּׁמָּשׁ כָּבֵד.
- מְחַבֵּק מֶטָלִי אוטומטי לִנְעִילָה בְּקֹטֶר 13 מ"מ לְאִחּוּז בְּטִיחוּת וְהַחלָפַת מַחֲצִיבִים מְהִירָה.
- 2 סוללות של 4.0 אמפר-שעה עם פלט מקסימלי של 620 וואט לזמן פעולה ארוך יותר וכוח חזק.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1142100A |
| מוצר |
20 וולט, 100 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מקלחת חשמלית ללא פחשת (קוטר 13 מ"מ), מודל חדש |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 620W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–550 / 0–2000 סל"ד |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | 100 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' |
13 מ"מ מחזק רצ'ט ברזל אוטומטי נעול |
| גודל ציר הפלט | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 3.7 ק״ג / 3.9 ק״ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 49×45×30 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 22 ק״ג / 23 ק״ג |
| כמות מינימלית להזמנה | 500pcs |
| זמן משלוח | 60 ימים |
| תעודה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI