TC1132125A TOMAC 20V 900W מגרד זוויתי ללא فرشות, קוטר 125 מ"מ, חיבור M14, שלוש מהירויות, תקן CE
- כוח חסר فرشות של 900 וואט: ביצועים חזקים בגזירה/חיטוט עם יעילות גבוהה יותר ותקופת חיים ארוכה יותר של המנוע.
- שליטה בשלוש מהירויות: 9000/6500/3500 סל"ד לגזירה על מתכת, להדק והכנה לפני עיבוד שטחים.
- הגדרה סטנדרטית בקוטר 125 מ"מ וצורת חיבור M14: תאימות רחבה לדיסקים; כולל 2 סוללות של 4.0 אה + מטען מהיר של 2 אמפר.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1132125A |
| מוצר | מגרד זוויתי חסר פرشות, סוללה ליתיום-יון 20V, 900W |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 900W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 3500/6500/9000 סל"ד |
| שיעור השפעה | \ |
| トルק מקסימלי | \ |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| קטר גלגל החשיפה | 125 מ"מ |
| עומק חיתוך | \ |
| סילון ציר | M14 |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 4 ק"ג / 4.2 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 52×36×36 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 24 ק"ג / 25 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI