מברג מכה חסר فחשתים TOMAC 20V 900N·m דגם TC1122900A, אישור CE
- מומנט מקסימלי של 900 ניוטון-מטר: תפוקה חזקה לפתרון ברגים קשיחים וצידוד כבד.
- שליטה ב-3 מהירויות: 0–2850/2450/2000 סל"ד עם 0–3000/2800/2100 פעולות לדקה לבקרה טובה יותר.
- מנוע חסר פرشות + מונע בגודל 1/2 אינץ': מנוע חסר פرشות עמיד, מונע מרובע בגודל 12.7 מ"מ (1/2 אינץ').
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122900A |
| מוצר |
20V 900 ניוטון-מטר לי-אינון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 500W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 900 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M10–M22 |
| ברגים חזקים | M8-M16 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 6.3 ק"ג / 6.5 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 4⚗ |
| גודל אריזת | 52*34*31 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 25 ק"ג / 26 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI