מברג מכה חסר פחשתים TOMAC 20V 750N·m דגם TC1122750A, אישור CE
- מומנט של 750 ניוטון-מטר: פיתוח וצידוד כבדים; תומך בבורגים סטנדרטיים מסוג M10–M24 ובבורגים בעלי חוזק מתיחה גבוה מסוג M10–M16.
- שליטה ב-3 מהירויות: 0–2850/2450/2000 סל"ד עם 0–3100/2800/2100 פעולות לדקה להתאמה למשימות שונות ולצמצום סיכון לצידוד יתר.
- מנוע חסר فرشות + מונע בגודל 1/2 אינץ': מנוע חסר פرشות יעיל ועמיד; מונע מרובע בגודל 12.7 מ"מ (1/2 אינץ') מתאים לכפפות נפוצות.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122750A |
| מוצר |
20 וולט, 750 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 480w |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 750 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M10-M24 |
| ברגים חזקים | M10–M16 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 3.8 ק"ג / 4 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 47×30×31 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 23 ק"ג / 24 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI