מברג פקע חשמלי ללא فرشות TOMAC דגם TC1122650A, 20 וולט, 650 ניוטון-מטר, מברג פקע 1/2 אינץ', אישור CE
- מומנט מקסימלי של 650 ניוטון-מטר למשימות פיתוח וצידוד קשות.
- שליטה ב-3 מהירויות: 0–2900/2300/1850 סל"ד להנעה טובה יותר.
- מונע בגודל 1/2 אינץ': תומך בבורגים מסוג M10–M22; שתי סוללות של 4.0 אה כל אחת מצורפות.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122650A |
| מוצר |
20 וולט, 650 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 450 וואט |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1850 / 0–2300 / 0–2900 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1900 / 0–2200 / 0–3200 פקיעות לדקה |
| トルק מקסימלי | 650 ננומטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M10–M22 |
| ברגים חזקים | M8-M16 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 3.8 ק"ג / 4 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 47×30×31 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 23 ק"ג / 24 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI