מברג פקע חשמלי ללא فرشות TOMAC דגם TC1122500A, 20 וולט, 500 ניוטון-מטר, מברג פקע 1/2 אינץ' עם אישור CE
- מומנט מקסימלי של 500 ניוטון-מטר לחיזוק ולפתיחה של חומר כבד.
- שליטה בשלוש מהירויות: 0–2650/2320/1900 סל"ד להגבהת דיוק.
- ציר בגודל 1/2 אינץ' מתאים לברגים בקוטר M10–M22; גוף קומפקטי.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122500A |
| מוצר |
20 וולט, 500 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 420W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1900 / 0–2320 / 0–2650 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–2320 / 0–2980 / 0–3500 פקיעות לדקה |
| トルק מקסימלי | 500 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M10–M22 |
| ברגים חזקים | M8-M16 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 3.7 ק״ג / 3.9 ק״ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 50×37×32 ס״מ |
| משקל נטו/גרוסו | 22 ק״ג / 23 ק״ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI